
2 129 ₴
Фрезер Vilmas 1600-ER-6/8
Фрезер Vilmas 1600-ER-6/8 призначений для обробки кромок, вирізування фігурних отворів, пазів, а також для обробки різних матеріалів - дерева, пластмаси, МДФ, ДСП і ін. Фрезери є різної конструкції, але для домашнього використання краще всього брати вертикальний, так як він легкий і простий в роботі.
Особливості:
Надійний електричний двигун;
Висока швидкість обертання шпинделя;
Плавний пуск;
Плавне регулювання швидкості обертання шпинделя;
Алюмінієвий корпус редуктора.
Комплектація:
Фрезер Vilmas 1600-ER-6/8;
Набір ключів;
Цанги 6/8мм;
Перехідник для пилососа.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1600 Вт.
Частота обертання: 16000 - 30000 об/хв.
Розмін цанги фрези: 6/8 мм.
Клас електрозахисту: II.
Вага: 3,5 кг
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1600 |
| Скорость вращения | 16000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 6/8 мм |