

6 933 ₴
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 807
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 807 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop SHRP 807 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 148.
Висота у складеному вигляді, cм: 236,7.
Висота у розкладеному вигляді, см: 212,4.
Ширина опори: 56,3 см.
Кількість ступенів: 7.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 9,8.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.8 кг |
| Высота площадки | 148 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 212.4 см |
| Длина в сложенном состоянии | 236.7 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 56.3 см |