
6 017 ₴
Насос свердловинний Vitals aqua 3DV 100-5640r
Насос свердловинний Vitals aqua 3DV 100-5640r - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 90 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 750 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 35 С;
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу;
Довжина кабелю 15 м;
Надійність у роботі;
Збільшена висота подачі;
Блок управління в комплекті.
Технічні характеристики:
Виробник: Виталс.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: вихровий.
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 750.
Продуктивність, л /хв: 40.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 56.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 11,3.
Гарантія – 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.3 кг |
| Вид | Вихревой |
| Высота подачи | 56 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина погружения | 50 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 15 м |
| Дополнительные характеристики | Пульт |
| Максимальный размер частиц | 0.05 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 40 л/мин |
| Размеры | 75*427 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Тип | Скважинные насосы |