
2 334 ₴
Пила дискова Сталь ПД 185-15Б
Пила дискова Сталь ПД 185-15Б – одна з найбільш популярних моделей серед дискових пил, застосовувана в столярному виробництві. Міцна конструкція, твердосплавний пильний диск, велика глибина різу і потужний двигун роблять цю модель відмінним інструментом для виконання найскладніших завдань.
Особливості:
- потужна ручна дискова пила
- широка опорна платформа
- можливість підключення пилососа
- просте регулювання глибини і нахилу різу
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1500 Вт
Кількість обертів: 5000 об/хв
Діаметр пиляльного диска: 185 мм
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.8 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 44 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 65 мм |
| Диаметр диска, мм | 185 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1500 |
| Размер посадочного места | 20 мм |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |