
3 090 ₴
Рубанок Forte P 3-82 TP
Електрорубанок Forte P 3-82 TP - потужний інструмент, який застосовується в столярній справі для стругання деревини як уздовж, так і впоперек волокон. Приводиться в дію потужним 1000 Вт мотором і досягає 16000 обертів на холостому ходу. Всі деталі рубанка виконані з міцних і довговічних матеріалів.
Особливості:
- Лита алюмінієва платформа.
- Висока швидкість обертання фрези.
- Плавне регулювання глибини стругання.
- Фіксація клавіши включення.
- Твердосплавні змінні ножі.
Технічні характеристики:
Глибина стругання: 0-3 мм
Номінальна напруга: 220V/50Гц
Споживана потужність: 1000 Вт
Частота обертання: 16000 об/хв
Ширина стругання: 82 мм
Вага: 3,2 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина обработки | 3 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1000 |
| Частота холостого хода | 16000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |