
1 266 ₴
Точило Сталь Т1540
Електроточило Сталь Т1540 призначене для побутового використання. Комплектується дрібнозернистим і грубозернистим колами. Платформа металева. Також точило комплектується захисними стеклами і кріпленням для стаціонарної установки. Форма електромотора кругла.
Особливості:
Регульовані захисні стекла;
Пилозахищений вимикач;
Можливість стаціонарної установки;
Два точильних кола в комплекті;
Мала вага і компактні розміри.
Комплектація:
Точило Сталь Т1540;
Два точильних кола;
Захисні щитки з власниками;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 400 Вт.
Число обертів - 2950 об/хв.
Коло - 150 мм.
Посадковий діаметр кола - 12,7 мм
Зернистість - 36/60.
Вага - 4,1 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.1 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 150 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 12.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Зернистость шлифовального круга | 36/60 |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.4 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 16 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 2950 |