
3 175 ₴
Тример електричний Vitals EZT 125s
Тример електричний Vitals EZT 125s не замінний у господарстві інструмент ручного типу, що використовується для укосу різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янів. Дана модель поставляється з цільною штангою, що забезпечує високу витривалість та надійність інструменту, жорсткий металевий вал, який встановлений усередині штанги, значно подовжує термін служби тримера електричного Віталса. Також ця невелика та зручна електро коса оснащена дуже потужним електричним мотором в 1.2 кВт, та D-подібною рукояткою.
Особливості:
Цільна штанга;
Потужний двигун;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротриммер Vitals EZT 125s;
D-подібна ручка;
Ніж 3-х лопатевий;
Косильна головка;
Набір ключів;
Ремінь.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В /50 Гц.
Потужність: 1200 Вт.
Кількість обертів: 10000 об/хв.
Діаметр різання: 380/255 мм.
Вага: 5,1 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Конструкция штанги | Неразборная/Прямая |
| Макс. число оборотов, об/мин | 10000 |
| Мощность двигателя, кВт | 1.2 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 380 мм |