
3 954 ₴
Насос фекальний Vorskla ПМЗ 9/12П
Насос для забрудненої води Vorskla ПМЗ 9/12П використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Vorskla ПМЗ 9/12П настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надлишкової вологи і тепла.
Особливості:
Корпус із чавуну;
Крильчатка з металу;
Висока продуктивність;
Захист електродвигуна від перегріву;
Ніж-подрібнювач;
Вимикач поплавця.
Технічні характеристики:
Виробник: Ворксла.
Тип: Фекальні насоси.
Живлення: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 1500 Вт.
Продуктивність: 200 л/ хв.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 9.
Висота підйому, м: 9.
Матеріал робочого колеса: Метал.
Матеріал корпусу: Чавун.
Вага: 16 кг.
Гарантія - 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Высота подачи | 9 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 9 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 1.5 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Особенности | С измельчителем |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 200 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |