






3 651 ₴
Електротример Forte EMK-420M
Електричний тример Forte EMK-420M живиться від мережі з напругою 220V, здатний косити молоду траву, а також високий бур'ян різного роду. Немала потужність двигуна і оснащеність сталевим ножем, дозволять легко і швидко навести свої порядки на дачній і присадибній ділянці. До позитивних рис тримера Forte EMK-420M можна віднести те, що його двигун практично безшумний і не буде напружувати слух користувача. Крім цього, тример обладнаний плечовим ременем і пом'якшеними накладками, що створює додатковий комфорт і зручність.
Комплектація:
- інструкція користувача;
- ремінь для плеча;
- ніж зі сталі;
- косильна головка;
- короб.
Технічні характеристики:
Тип двигуна: Електричний
Номінальна напруга: 220/50 В/Гц
Потужність: 1400 Вт
Швидкість обертання вала: 7500 об/хв
Максимальна ширина скошування: 420 мм
Діаметр лески: 1,6 мм
Вага нетто: 5 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Конструкция штанги | Неразборная/Прямая |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7500 |
| Мощность двигателя, кВт | 1.4 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | D-подобная |
| Ширина среза | 420 мм |