
2 930 ₴
Тример електричний Grunhelm GR-42S
Тример електричний Grunhelm GR-42S - надійний побутовий апарат призначений для косіння трави на ділянках малих і середніх розмірів. Тример працює від електромережі і споживає до 1200 Вт, а в якості ріжучого обладнання використовується волосінь діаметром 1,6 мм. Максимальна ширина покосу складає 420 мм. Тример електричний Grunhelm GR-42S характеризується малою вагою і низьким рівнем шуму при роботі.
Особливості:
- Потужність - 1,2 кВт
- Автоматичне регулювання довжини волосіні
- Низький рівень шуму
- D-подібна рукоятка
- Розбірна штанга
Характеристики:
Напруга - 230 В
Частота мережі - 50 Гц
Потужність - 1200 Вт
Обороти х. х. - 7500 об/хв
Розташування двигуна - верхнє
Розташування валу - пряме
Тип штанги - розбірна
Діаметр волосіні - 1.6 мм
Ширина косіння:
- ніж 225 мм
- волосінь 420 мм
Вага - 6,0 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7500 |
| Мощность двигателя, кВт | 1.2 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 420 мм |