



2 528 ₴
Пуско-зарядний пристрій Кентавр ПЗП-120НП
Кентавр ПЗП-120НП — пуско-зарядний пристрій, який дозволить швидко зарядити акумулятор або завести автомобіль у холодну пору року. Чудовий помічник для вашого авто. Ємність акумуляторів, що заряджаються, може змінюватись в межах від 20 до 300 А*год, а максимальний пусковий струм становить 120 А. Також варто відзначити наявність аналогового амперметра для контролю заряду і пуску і мала вага - 6 кг.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Металевий корпус;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗП Кентавр ПЗП-120НП;
Проводи з клемами;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 / 24 В.
Зарядний струм: 15/20/25 А.
Споживана потужність: 800 Вт.
Ємність акумуляторів: 20-300 А*год.
Максимальний пусковий струм: 120 А.
Вага: 6 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пуско-зарядное |
| Производитель | Кентавр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 300 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 120 |
| Максимальный ток зарядки, А | 25 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 20 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 800 |