
6 267 ₴
Насос свердловинний Dongyin 4SEm2/6 (777442)
Насос свердловинний Dongyin 4SEm2/6 - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 120 до 150 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 250 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Dongyin 4SEm2/6 оснащена багатоступінчастою системою всмоктування та здатна занурюватись на глибину до 60 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води з колодязів, що містить не більше 20 г/м³ піску.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Корпус із нержавіючої сталі;
Глибина занурення насоса до 60 метрів.
Технічні характеристики:
Виробник: Донжин.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 250.
Продуктивність, л/хв: 55.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Макс. вміст домішок, г/м³: 20.
Діаметр патрубка, мм: 25,4.
Висота підйому, м: 42.
Глибина занурення, м: 60.
Тип двигуна : Електричний.
Вага, кг: 12.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 кг |
| Вид | Центробежный |
| Высота подачи | 42 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина погружения | 60 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 30 м |
| Максимальный размер частиц | 0.2 мм |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 55 л/мин |
| Размеры | 102*632 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |