


5 714 ₴
Батут Atleto 252см зелений (внутрішня захисна сітка+ драбина)
Батут Atleto 252см (21000803) є чудовим варіантом для ігор на свіжому повітрі. Представлений батут виготовлений із матеріалів високої якості, які забезпечують високу міцність усієї конструкції та довгий термін служби батута. Стійкість до вологи та ультрафіолетових променів дозволяє використовувати батут у будь-яку погоду без ризику пошкодити його. Стійкість забезпечують три спарені опори, які не дають батуту зміщуватися під час стрибків. За хорошу амортизацію відповідають 48 оцинкованих пружин, завдяки яким конструкція витримує навантаження до 100 кг. Також представлений батут оснащений спеціальною захисною сіткою висотою 160 см, яка забезпечує безпеку під час стрибків та запобігає падінню з батута. Постачається модель Atleto 252см із захисною сіткою в розібраному вигляді.
Особливості:
Подвійні сталеві ніжки;
Стійкий до вологи та ультрафіолету мат;
Наявність внутрішньої захисної сітки;
Розбірна конструкція.
Технічні характеристики:
Тип: батут.
Кількість пружин для натягу батута: 48 шт.
Висота поверхні для стрибків над землею: 52 см.
Висота загальна: 212.
Висота сітки: 160 см.
Діаметр: 252 см.
Кількість стовпців сітки: 6 шт.
Кількість U-подібних ніжок: 3 шт.
Товщина стінок труб: 1,5 мм.
Максимальна допустима вага користувача: 100 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Уличные батуты |
| Высота | 52 см |
| Высота с защитной сеткой | 212 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр | 252 см |
| Количество пружин | 48 шт |
| Количество столбиков сетки | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Форма | Круглые |