
8 183 ₴
Насос відцентровий Leo 3.0 AMSm70/0.55 (775512)
Насос відцентровий Leo 3.0 AMSm70/0.55 - призначений для підйому води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 ºС, з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб. При розробці особливу увагу було приділено добору матеріалів та гідравлічної ефективності, внаслідок чого насоси стали компактнішими, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.
Особливості:
Крильчатка з нержавіючої сталі;
Корпус з нержавіючої сталі та чавуну;
Висока продуктивність;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Лео.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 550.
Продуктивність, л/хв: 80.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 29,5.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 32/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 11.
Гарантія: 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Тип насоса | Центробежный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Высота подачи | 29.5 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина всасывания, м | 7 |
| Диаметр входного отверстия | 32 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь/Чугун |
| Мощность, кВт | 0.55 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 80 л/мин |
| Степень защиты | IPX4 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |