





5 139 ₴
Витяжка Grunhelm GVN 830 B
Похила витяжка Grunhelm GVN 830 B забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 1000 кубометрів на годину. Модель виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Також є режим рециркуляції повітря. Головною перевагою в роботі та конструкції похилої витяжки є значна економія робочого простору кухні та отримання вільного доступу до плити. Витяжка оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму від накопичення найдрібніших частинок жиру. Управління цієї моделі – сенсорне з можливістю управління жестами. Матеріал фасаду – загартоване скло. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Сенсорне керування;
Фасад із загартованого скла;
Режим рециркуляції;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Управління жестами;
Вбудоване освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVN 830 B;
Інструкції.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Тип установки: пристінний.
Продуктивність: 1000 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: сенсорне.
Рівень шуму, дБ: 58.
Режим роботи: відведення повітря, рециркуляція.
Матеріал: загартоване скло.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Колір: чорний.
Габарити (В*Ш*Г): 790*595*400 мм.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 790*595*400 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Сталь |
| Мощность мотора, Вт | 68 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 1000 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Декоративная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Сенсорное/Жестами |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный12 |
| Уровень шума, дБ | 58 |
| Цвет | Черный |