

8 090 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 2x11
Алюмінієва універсальна драбина Elkop VHR Hobby 2x11 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова в залежності від виду робіт, що проводяться. Запобіжні стропи забезпечують безпечне використання та запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 503 см.
Висота драбини: 262,2 см.
Кількість секцій: 2.
Кількість ступенів: 11.
Вага: 11,1 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Hobby 2x11.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.1 кг |
| Высота стремянки | 262.2 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 503 см |
| Длина в сложенном состоянии | 294.7 см |
| Количество ступеней | 2 x 11 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 503 см |
| Тип | Универсальные лестницы |