

8 578 ₴
Компресор Vulkan IBL 50B
Компресор Vulkan IBL 50B - надійний побутовий інструмент, який відмінно впорається з підкачуванням шин, забарвленням, продуванням і стане незамінним під час ремонту квартири або дачі. Компресор оснащений манометром для контролю тиску та регулятором тиску для більш гнучкої роботи з інструментом і при цьому має малу вагу та розміри, що робить його мобільним та значно розширює сферу застосування. Високу продуктивність компресора забезпечать спеціальні пластини клапанів із нержавіючої сталі, а довговічність – захист двигуна від перегріву.
Особливості:
Компактність, легкість, мобільність;
Пластини клапанів із нержавіючої сталі;
Захист двигуна від перегріву;
Безшумність та міцність.
Технічні характеристики:
Потужність: 1,8 кВт / 2,44 к.с.
Об'єм ресивера: 50 л.
Продуктивність: 190 л/хв.
Максимальний тиск: 8 бар.
Кількість циліндрів/ступенів: 1/1.
Вихідний повітряний отвір: 1/4'.
Тип двигуна: Електричний.
Номінальна напруга: 220 В.
Частота: 50 Гц.
Кількість оборотів: 2850 об/хв.
Тип компресора: Поршневий.
Тип передачі: Пряма.
Транспортувальні колеса: Є.
Габарити:
• Довжина: 810 мм.
• Ширина: 310 мм.
• Висота: 670 мм.
Вага: 37 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество выходов | 2 |
| Количество оборотов, об/мин | 2850 |
| Количество цилиндров двигателя | 1 |
| Мощность двигателя | 1.8 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 190 л/мин |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Размеры | 810*310*670 мм |
| Ресивер | 50 л |
| Тип | Поршневой |
| Тип двигателя | Электромотор |
| Тип привода | Прямой |
| Тип смазки | Масляный |