





1 601 ₴
Зварювальна маска хамелеон Vitals Professional 1.1 Panoramic
Маска Vitals Professional 1.1 Panoramic true color – новинка модельного року в асортименті Vitals. Нова концепція блоку світлофільтра відрізняється від попередників покращеними характеристиками оптичного класу з розсіювання світла, однорідності затемнення та кутової залежності; унікальним діапазоном ступеня затемнення від 4DIN та новою панеллю управління на внутрішній стороні щитка. Знімний акумулятор із тривалим терміном служби може бути замінений зварювальником самостійно у разі потреби. Маска може використовуватися разом із респіратором та встановлюватися на будівельну каску. Рідкокристалічний фільтр маски однаковий для всіх типів зварювання: MMA, MIG-MAG, TIG, TIG PULSE, Plasma, а також для зварювання на малих струмах. Оголовье маски з м'яким гіпоалергенним налобником дозволяє досягти оптимального розташування щитка щодо обличчя оператора, рахунок налаштування в п'яти площинах. Щиток вбереже обличчя і очі зварювальника-початківця від опіків, а професіоналу допоможе розглянути в деталях всі етапи формування зварювального шва: від підпалу дуги до моменту охолодження ванни.
Особливості:
Сонячна та літій-іонна (знімна) батарея світлофільтра;
Повна відповідність європейському стандарту ЄС;
Регулювання ступеня затемнення;
Регулювання чутливості світлофільтра;
Час спрацьовування 1/20000 с;
Зручне кріплення наголів'я з регулюванням жорсткості повороту;
Легка заміна захисного скла.
Технічні характеристики:
Поле зору світлофільтра - 100х83 мм.
Розмір картриджа - 133 х 114 мм.
Захист від УФ/ІК променів - 16 DIN.
Ступінь проникнення світла - 4 DIN.
Степень затемнення - 5-9/9-13 DIN.
Електропостачання - сонячні батареї.
Увімкнення/вимкнення - повністю автоматично.
Регулювання чутливості - плавне.
Час перемикання зі світлого положення у темне - 1/20000 с.
Час перемикання з темного положення у світле - 0,1-0,8.
Режим шліфування - так.
Робоча температура - -5°С до +55°С.
Матеріал маски - поліпропілен.
Загальна вага - 750 гр.
Гарантія - 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.75 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/20000 с |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-0.8 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 C |
| Размер светофильтра | 133*114*10 мм |
| Размер смотрового окна | 100*83 мм |
| Режим шлифовки | + |
| Степень затемнения | 5-9/9-13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |