



1 933 ₴
Насос дренажний Vitals aqua DT 307s (для чистої води)
Насос дренажний Vitals aqua DT 307s призначений для відкачування чистої води. Основною характеристикою насоса є повне занурення у воду - колодязь, водоймище або свердловину. При цьому немає потреби постійно стежити за рівнем рідини. Для зручності насос оснащений вимикачем поплавцем. Якщо вода нижча від критичного рівня, насос автоматично вимикається. При установці у спеціальній шахті у підвальних приміщеннях насос запобігає можливості затоплення. Потужність апарату становить 300 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 100 л/хв.
Особливості:
Вимикач поплавця;
Корпус насоса із пластику;
Тривалий режим роботи;
Крильчатка з технополімеру;
Ведучий вал з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 300 Вт.
Продуктивність - 6000 л/год.
Висота підйому - 6,5 м.
Температура води - (1 - 40)оС
Макс. розмір частинки - 5 мм.
Тип корпусу - пластик.
Діаметр вихідного отвору - 25,4 мм.
Наявність поплавця - так.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 10 м.
Вага - 4 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Высота подачи | 6.5 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 7 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 5 мм |
| Мощность, кВт | 0.3 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 200 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажные насосы |