
1 234 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Forte CD-2 PRO
Зарядний пристрій імпульсний Forte CD-2 PRO - автоматичне інтелектуальне ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 3-120 Ам/год. Сила струму заряду: 2 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 6 і 12 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищеним від неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання. Пристрій має 11 етапів зарядки. Також є зимовий режим для заряджання за низьких температур.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Кільце ущільнювача для мотоциклів, вінтажних автомобілів, кабріолетів;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання;
Підтримка всіх видів акумуляторів.
Зимовий режим.
Комплектація:
ЗП Forte CD-2 PRO;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12 В.
Зарядний струм: 2 А.
Номінальна потужність: 30 Вт.
Ємність акумуляторів: 3-120 Агод.
Вага: 0,38 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Зимний режим | + |
| Индикация | + |
| Кол-во этапов зарядки | 11 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 120 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 2 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 3 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 30 |