
1 610 ₴
Зарядний пристрій Forte CD-10М
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 6/12 В
Зарядний струм: 10А
Номінальна потужність: 110 Вт
Ємність акумуляторів: 20-120 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 1,3 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Forte |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP24 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 120 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 10 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 20 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 120 |
| Размеры | 24*18*11.5 см |