
1 988 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Forte CD-6 PRO
Зарядний пристрій імпульсний Forte CD-6 PRO - автоматичний інтелектуальний ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 3-180 Ам/год. Сила струму заряду: 6 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 6, 12 та 24 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищено від неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання. Пристрій має 11 етапів зарядки. Також є зимовий режим для заряджання за низьких температур.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Кільце ущільнювача для мотоциклів, вінтажних автомобілів, кабріолетів;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання;
Підтримка всіх видів акумуляторів.
Зимовий режим.
Комплектація:
ЗП Forte CD-6 PRO;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12/24 В.
Зарядний струм: 6 А.
Номінальна потужність: 90 Вт.
Ємність акумуляторів: 3-180 Агод.
Вага: 0,65 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Зимний режим | + |
| Индикация | + |
| Кол-во этапов зарядки | 11 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 180 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 6 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 3 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 90 |