


2 788 ₴
Пила дискова акумуляторна Vitals Professional ARg 18165Pa BS (без АКБ та ЗУ)
Ручна циркулярна пилка Vitals Professional ARg 18165Pa BS - багатофункціональний інструмент, застосовується в роботі по дереву різної складності. Мідна обмотка двигуна додатково ущільнюється тришаровим покриттям термостійкого лаку, що запобігає небажаним перегріванням і продовжує термін служби пили. Працює дана пилка від акумуляторної батереї 18В, що дозволяє працювати в місцях де немає мережі 220В. Висока потужність двигуна у поєднанні з граничними оборотами до 3650 об/хв забезпечують швидку та точну роботу з дерева різних порід. Також у цій моделі варто відзначити наявність лазерної указки. Акумулятор і зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Збільшена глибина пропилу;
Пильний диск у комплекті;
Регулювання глибини та нахилу різання;
Працює від акумулятора.
Комплектація:
Пила дискова Vitals Professional ARg 18165Pa BS;
Пильний диск;
Паралельна напрямна;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга: 18 В.
Діаметр пильного диска: 165 мм.
Кількість обертів: 3650 об/хв.
Максимальна глибина пропила:
- при вугіллі 90°: 50 мм;
- при вугіллі 45°: 35 мм.
Вага - 2,7 кг.
Гарантія - 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторов в комплекте | Без комплектного аккумулятора |
| Вес | 2.7 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 35 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 50 мм |
| Диаметр диска, мм | 165 |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Напряжение | 18 В |
| Размер посадочного места | 16 мм |
| Частота холостого хода | 3650 об/мин |