
2 441 ₴
Зарядний пристрій для акумуляторів Forte CB-15FP
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Зарядний струм: 7/3,5 А
Номінальна потужність: 110 Вт
Ємність акумуляторів: 25-135 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 5 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Forte |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP23 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 135 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 7 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 25 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 110 |