
2 307 ₴
Насос дренажний Nowa QD C500f (для чистої води)
Насос дренажний Nowa QD C500f призначений для відкачування чистої води. Основною характеристикою насоса є повне занурення у воду - колодязь, водоймище або свердловину. При цьому немає потреби постійно стежити за рівнем рідини. Для зручності насос оснащений вимикачем поплавцем. Якщо вода нижча від критичного рівня, насос автоматично вимикається. При установці у спеціальній шахті у підвальних приміщеннях насос запобігає можливості затоплення. Потужність апарата становить 500 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 50л/хв.
Особливості:
Ручка для перенесення;
Вимикач поплавця;
Надійність у роботі;
Високоякісне кільце ущільнювача.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 500 Вт.
Продуктивність - 50 л/хв.
Висота підйому - 20 м.
Глибина занурення - 5 м.
Макс. розмір частинки - 5 мм.
Наявність поплавка - є.
Клас захисту - IP 68.
Тип корпусу - пластик.
Вага - 5,3 кг.
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.3 кг |
| Высота подачи | 20 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 5 мм |
| Мощность, кВт | 0.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажные насосы |