
2 601 ₴
Зарядний пристрій для акумуляторів Forte CB-20FP
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Зарядний струм: 12 А
Номінальна потужність: 220/390 Вт
Ємність акумуляторів: 100-240 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 8,7 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Forte |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP23 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 240 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 12 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 100 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 220/390 |