



3 350 ₴
Насос струменевий Nowa JSW(p) 1100-5060
Насос струменевий Nowa JSW(p) 1100-5060 рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з чавуну, що допомагає уникнути утворення корозії. Робоче колесо виготовлене з технополімеру. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 1100 Вт. Насос струменевий Nowa JSW(p) 1100-5060 - чудовий вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Мідна обмотка статора;
Корпус із чавуну;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з технополімеру.
Характеристика:
Виробник: Нова.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1100.
Продуктивність, л/хв: 60.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 50.
Діаметр патрубка, (вх./вих.) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 14.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14 кг |
| Высота подачи | 50 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал рабочего колеса | Технополимер |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 60 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Струйные насосы |