
3 119 ₴
Насос струменевий Nowa JET 850-5050
Насос струменевий Nowa JET 850-5050 рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з чавуну, що допомагає уникнути утворення корозії. Робоче колесо виготовлене з нержавіючої сталі. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 850 Вт. Насос струменевий Nowa JET 850-5050 - чудовий вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Мідна обмотка статора;
Корпус із чавуну;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з нержавіючої сталі.
Характеристика:
Виробник: Нова.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 850.
Продуктивність, л/хв: 50.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 50.
Діаметр патрубка, (вх./вих.) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 11.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Высота подачи | 50 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина всасывания, м | 7 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал рабочего колеса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.85 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Струйные насосы |
| Тип насоса | Струйный |