



3 749 ₴
Насос відцентровий Nowa CPM 850-30110
Відцентровий насос Nowa CPM 850-30110 рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з чавуну, який покривають шаром полімерної фарби, щоб уникнути утворення корозії. Робоче колесо виготовлене з технополімеру. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 850 Вт. Відцентровий насос Nowa CPM 850-30110 - відмінний вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Керамічний сальник;
Корпус із чавуну;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з нержавіючої сталі.
Характеристика:
Виробник: Нова.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 850.
Продуктивність, л/хв: 110.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 30.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 8,5.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.5 кг |
| Высота подачи | 30 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал рабочего колеса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.85 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 110 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |