
3 870 ₴
Насос струменевий Nowa JY 850-5055
Насос струменевий Nowa JY 850-5055 рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з нержавіючої сталі, що допомагає уникнути утворення корозії. Робоче колесо зроблено також із нержавіючої сталі. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 850 Вт. Насос струменевий Nowa JY 850-5055 - чудовий вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Мідна обмотка статора;
Корпус із нержавіючої сталі;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з нержавіючої сталі.
Характеристика:
Виробник: Нова.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 850.
Продуктивність, л/хв: 55.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 50.
Діаметр патрубка, (вх./вих.) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 8.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Высота подачи | 50 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал корпуса | Чугун/Нержавеющая сталь |
| Материал рабочего колеса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.85 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 55 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Струйные насосы |
| Тип насоса | Струйный |