








29 823 ₴
Аргоновий зварювальний інвертор Vitals Professional AC/DC-2000 TIG Alu Puls
Особливості:
Зварювання постійним або змінним струмом у режимі TIG;
Зварювання в режимі ММА;
Зварювання алюмінію;
Плавне регулювання струму;
Дисплей;
Вибір форми синусоїди;
Вибір форми імпульсу;
Збереження встановлених налаштувань;
Функція антиприлипання електрода;
Гарячий старт і форсаж дуги;
Робота від 160В;
5 років гарантії.
Технічні характеристики:
Живлення: 160-220 В / 50 Гц.
Діапазон зварювального струму (MMA/TIG): 20-200/5-200 A.
Потужність: 6,5 кВт.
Напруга холостого струму: 65 В.
Діаметр використовуваних електродів: 1,6-5,0 мм.
Тривалість навантаження: 60 %.
Ступінь захисту: IP21S.
Вага: 19 кг.
Гарантія - 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | TIG/MMA |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP2S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Сварочный ток | 20-200/5-200 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |