
11 178 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Tekhmann TWI-305 MIG (846815)
Зварювальний інверторний напівавтомат Tekhmann TWI-305 MIG чергова новинка 2019 року на ринку зварювального обладнання України та призначена в першу чергу для побутового чи напівпрофесійного використання. Його можна використовувати як зварювальний апарат на СТО, будинку, дачі або гаражі. Для зручності оператора напівавтомат має багато регулювань, які допоможуть зробити процес зварювання комфортним та насамперед безпечним. Підключається зварювальний напівавтомат Tekhmann TWI-305 MIG New до однофазної мережі 220В (170-250В), регулювання струму відбувається в межах від 20-140 А, максимально споживана потужність не перевищує 5,7 кВт. Напівавтоматичне зварювання виконується за допомогою різних видів дроту діаметром від 0,6 до 0,8 мм. У режимі дугового зварювання ММА апарат може працювати електродами діаметром до 3,2 мм. З головних особливостей зварювального напівавтомата неодмінно варто відзначити наступні: наявність знімного 'єврорукава', термозахист, два дисплеї, універсальність та надійність у роботі.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Два електронні дисплеї;
Відповідність євростандартам;
Покращені тримачі маси та електродів
Наявність знімного 'єврорукава';
Режим гарячого старту та антиприлипання.
Комплектація:
Інверторний напівавтомат Tekhmann TWI-305 MIG;
Зварювальний 'Єврорукав';
Кабель з електродотримачем;
Кабель 'маси';
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга мережі живлення: 220 В ± 15%.
Частота мережі живлення: 50 Гц.
Найменший зварювальний струм: 20 А.
Найбільший зварювальний струм: 140 А.
Діаметр дроту: 0,6-0,8 мм.
Діаметр електрода при ММА: 1,6-3,2 мм.
Швидкість подачі дроту: 1-10 м/хв.
Максимальна споживана потужність: 5,7 кВт.
ККД: 85%.
Наявність режиму ММА: є.
Номінальний режим роботи (ПВ) при циклі 10 хв: 60%.
Вага: 12,8 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.8 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.7 кВт |
| Максимальный вес катушки со сварочной проволокой | 5 кг |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 0.8 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 3.2 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Сварочный ток | 20-140 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 75% |
| Цифровой дисплей | + |