

1 127 ₴
Дриль Арсенал Д-10/700
Дриль електрична Арсенал Д-10/700 - це побутовий інструмент призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Для швидкості і зручності зміни оснащення дриль обладнана безключевым швидкозажимним патроном. Дриль Арсенал Д-10/700 має надійний 700 Вт електромотор з яким вага інструменту не перевищує 1,7 кг.
Особливості:
Сучасний ергономічний дизайн;
Швидкозатискний патрон (без ключа);
Вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя;
Перемикач напрямку обертання;
Зачіп, що дозволяє вішати машину за поясний ремінь.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 700 Вт.
Швидкість: 0 - 3000 об/хв.
Режими - свердління.
Діаметр патрона - 10 мм.
Тип патрона швидкозажимний.
Діаметр свердління:
- (дерево) 20 мм
- (сталь) 8 мм.
- (цегла) 10 мм.
Вага - 1,7 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал |
| Тип | Дрель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.7 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 700 |
| Размер посадочного места | 10 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип патрона | Самозажимной |