
1 305 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Voin VL-144
Зарядний пристрій імпульсний Voin VL-144 - автоматичне інтелектуальне ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 3-120 Ам/год. Сила струму заряду: 0,8-4А. Індикація: дисплей LCD. Робоча напруга: 6В, 12В.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 6/12 В
Зарядний струм: 0,8-4 А
Номінальна потужність: 70 Вт
Ємність акумуляторів: 3-120 Агод
Клас ізоляції: IP 65
Вага: 0,7 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | VOIN |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP65 |
| Кол-во этапов зарядки | 7 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 120 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 4 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 3 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 70 |