






900 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Кентавр Smart-10A
Зарядний пристрій Кентавр Smart-10A - автоматичне інтелектуальне ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 20-100 Ам/год. Сила струму заряду: 10 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 6, 12 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищено від перегріву, неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання;
Для типів батарей: STD.
Мала вага.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12 В.
Зарядний струм: 10 А.
Номінальна потужність: 150 Вт.
Ємність акумуляторів: 20-100 А*год.
Клас ізоляції: IP 21.
Вага: 0,38 кг.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Smart |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 24 месяца |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 100 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 10 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 20 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 150 |