
1 773 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Voin VL-157
Зарядний пристрій імпульсний Voin VL-157 - автоматичний інтелектуальний ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 5-150 Ам/год. Сила струму заряду: 3/5/7А. Індикація: дисплей LCD. Робоча напруга: 6В, 12В.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 6/12 В
Зарядний струм: 3/5/7 А
Номінальна потужність: 70 Вт
Ємність акумуляторів: 3-120 Агод
Клас ізоляції: IP 26
Вага: 0,8 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | VOIN |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP27 |
| Кол-во этапов зарядки | 6 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 150 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 3/5/7 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 5 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 70 |