

1 589 ₴
Зарядний пристрій Pulso BC-12245
Зарядний пристрій Pulso BC-12245 підійде для автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів. Його корпус дуже зручний, компактний, до того ж він ударостійкий. Пристрій має амперметр стрілочного типу та LED індикатори для контролю заряду. Зарядний пристрій Pulso захищає Ваш акумулятор від неправильного підключення, короткого замикання у вихідному ланцюзі, перезарядки та перегріву.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Плавне регулювання сили струму;
Наявність аналогового амперметра та LED індикаторів;
Мала вага та компактні розміри.
Комплектація:
Зарядний пристрій Pulso BC-12245;
Проводи з клемами;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12/24 В.
Зарядний струм: 0-15 А.
Номінальна потужність: 180 Вт.
Ємність акумуляторів: 10-190 Агод.
Клас ізоляції: IP 23.
Вага: 2,6 кг.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Pulso |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP23 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 190 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 15 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 10 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 180 |