
2 541 ₴
Циркулярна пила Арсенал ПД-2000
Циркулярна пила Арсенал ПД-2000 - потужний інструмент, який використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 2000 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 210 мм диском і має посадочний отвір 32 мм. Слід також звернути увагу на те, що циркулярка має можливість установки в стаціонарному режимі. Циркулярна пила Арсенал ПД-2000 - дуже зручний і простий в експлуатації інструмент.
Особливості:
- потужна ручна дискова пила із збільшеною глибиною пропилу 68 мм
- широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву
- можливість підключення пилососа
- можливість стаціонарної установки
- просте регулювання глибини і нахилу різу
Комплектація:
- Пила дискова Арсенал ПД-2000,
- коробка,
- паспорт (інструкція),
- ключ для заміни пильного диска
Технічні характеристики:
Частота - 50 Гц
Потужність - 2000 Вт
Конструкція ручна
Кількість швидкостей - 1
Частота обертання - 6400 об/хв
Діаметр диску - 200 мм
Ширина різу - 3,5 мм
Макс. глибина пропилу:
– при 90° - 68 мм
– при 45° - 29 мм
Посадковий діаметр - 32 мм
Установка в стаціонарі - є
Вага - 6,1 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.2 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 29 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 68 мм |
| Диаметр диска, мм | 200 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотная | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2000 |
| Размер посадочного места | 32 мм |
| Частота холостого хода | 6400 об/мин |