









3 943 ₴
Електрична піч Grunhelm GN352ARC
Електрична піч Grunhelm GN352ARC - багатофункціональний кухонний прилад, здатний виконувати безліч завдань з готування страв. Дана модель має просте механічне керування та таймер на 60 хв. Пекти виконана в чорному кольорі, має збільшений внутрішній об'єм 35 літрів, при цьому вага і зовнішні розміри залишилися мінімальними.
Особливості:
Функція гриль;
Наявність рожна;
Механічне керування;
Вентилятор для конвекції;
Функція Таймер.
Комплектація:
Пекти Grunhelm GN352ARC;
Деко (38*26см);
Грати гриль;
Рожен;
Інструкції.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Потужність: 1800 Вт.
Об'єм камери: 35 л.
Тип керування: Механічне.
Кількість рівнів потужності: 4.
Таймер: 60 хв.
Колір: Чорний.
Вертел: Є.
Гриль: Є.
Габарити: 515*379*322 мм.
Вага: 8,1 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.1 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 515*379*322 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Мощность, кВт | 1.8 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем камеры, л: | 35 |
| Размеры противня, мм | 380*260*20 |
| Расположение ТЭНов | Сверху и снизу |
| Таймер | до 60 мин |
| Тип | Электрическая печь |
| Функции приготовления | Гриль/Вертел/Конвекция |
| Цвет | Черный |