





5 214 ₴
Насос струменевий Vitals aqua JW 1064de
Насос струменевий Vitals aqua JW 1064de рекомендується для перекачування чистої, без абразивних частинок, води та рідин, хімічно неагресивних по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Має побутове та промислове застосування для водопостачання, підвищення тиску, поливу та зрошення. Корпус виготовляється з чавуну, який покривають шаром полімерної фарби, щоб уникнути утворення корозії. Робоче колесо виготовлене з латуні. Максимальна температура рідини, що перекачується, становить 40 ºС. Потужність двигуна складає 1045 Вт. Насос струменевий Vitals aqua JW 1064de - чудовий вибір надійного компактного насоса за розумну ціну.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Керамічний сальник;
Дифузорна камера з нержавіючої сталі;
Корпус із чавуну;
Збільшена висота подачі;
Робоче колесо з латуні.
Характеристика:
Виробник: Віталс.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Струменевий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1045.
Продуктивність, л/хв: 64.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 43.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 14,9.
Гарантія – 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.9 кг |
| Высота подачи | 43 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 8 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Мощность, кВт | 1.045 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 64 л/мин |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Струйные насосы |
| Тип насоса | Струйный |