


2 028 ₴
Акумуляторний Лобзик Haisser JS-206S (без АКБ і ЗУ)
Лобзик акумуляторний Haisser JS-206S - новинка від виробника ТМ «Хайзер». Обравши даний лобзик, у Вас з'являється можливість акуратно і без зволікань впоратися з будь-яким матеріалом. Відмінністю лобзика є робота від акумуляторної батареї 18В, легка вага, підсвічування робочої зони, швидкозатискний патрон і прогумована рукоятка. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Працює від акумуляторної батареї;
Регулювання швидкості;
Механізм швидкої заміни полотна;
Маятниковий хід;
Підсвічування робочої зони.
Комплектація:
Електролобзик Haisser JS-206S;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга - 18 В.
Частота руху пилки - 0-2300 хід/хв
Глибина пропилу:
- дерево: 65 мм;
- сталь: 8 мм.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Підсвічування - є.
Вага - 2,5 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глубина резки алюминия | 14 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 18 В |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Частота хода | 0-2300 оборотов/мин |