
2 860 ₴
Насос фекальний Світязь WQD12
Занурювальний насос для брудної води Світязь WQD12 використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Світязь WQD12 настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи і тепла.
Характеристика:
Виробник: Werk
Тип: Дренажно-фекальні насоси
Живлення: Мережа
Двигун: Електричний
Потужність: 2000 Вт
Продуктивність: 200л/хв
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода
Напруга, В: 220
Глибина занурення, м: 5
Висота підйому, м: 12
Матеріал робочого колеса: Сталь
Тип робочого колеса: відцентрове
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Свитязь |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.5 кг |
| Высота подачи | 12 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 2 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 200 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |