
3 011 ₴
Насос фекальний Werk WQD12
Занурювальний насос для брудної води Werk WQD12 використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Werk WQD12 настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи і тепла.
Характеристика:
Виробник: Werk
Тип: Дренажно-фекальні насоси
Живлення: Мережа
Двигун: Електричний
Потужність: 2000 Вт
Продуктивність: 170л/хв
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода
Напруга, В: 220
Глибина занурення, м: 5
Висота підйому, м: 12
Матеріал робочого колеса: Сталь
Тип робочого колеса: Відцентрове
Гарантія - 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14 кг |
| Высота подачи | 12 м |
| Гарантия | 12 мнсяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Мощность, кВт | 2 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 170 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |