





3 426 ₴
Витяжка Grunhelm GVT 114 B
Grunhelm GVK 214 W - ?сучасна витяжка купольного типу, ефективно усуне неприємні запахи, кіптяву і частинки жиру, а також запобігає їх поширенню по всьому будинку. Суворі лінії та лаконічний дизайн моделі Grunhelm GVK 214 W будуть вдало гармоніювати з будь-яким інтер'єром. Керування здійснюється за допомогою зручної панелі кнопок, яка дозволяє вибрати потрібний рівень інтенсивності. Виробник оснастив витяжку потужним мотором, завдяки якому пристрій здатний очистити до 650 кубічних метрів повітря на годину. Модель працює в режимі відведення повітря та в режимі рециркуляції. Максимальний ефект досягається за рахунок жироуловлюючого фільтра з алюмінію. Присутня в даній моделі і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Механічне керування;
Режим рециркуляції;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване яскраве освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVK 214 W;
Інструкції.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Тип установки: пристінний.
Продуктивність: 650 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне.
Режим роботи: відведення повітря, рециркуляція.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Діаметр повітроводу, см: 15.
Колір: білий.
Габарити (Г*Ш*В): 640 * 540 * 230 мм.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 640*540*230 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 2 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Сталь |
| Мощность мотора, Вт | 65 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 650 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Купольная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 56 |
| Цвет | Белый |