



3 941 ₴
Домкрат механічний рейковий T-Max Farm Jack 48' (AH1048A)
Реєчний домкрат T-max 48' часто використовують власники великих автомобілів, працівники на СТО та монтажники-будівельники. Основною деталлю рейкового домкрата є вантажонесуча сталева рейка з опорною чашкою для вантажу. Принцип роботи рейкового домкрата полягає у взаємодії зубчастої рейки з механізмом хропіння. Окрім підняття та опускання вантажу, рейковий домкрат може тягнути вантаж у режимі ручної лебідки, піднімати та штовхати, стискати як ручний прес. Домкрат максимальну висоту підйому 1070 мм, дозволену вантажопідйомність 2100 кг. При використанні в режимі ручної лебідки тягове зусилля не повинно перевищувати 3175 кг. Габарити 1235х245х140 мм. Мінімальна відстань від опори до носика 130 мм. Вага виробу 14 кг.
Особливості:
Висока вантажопідйомність;
Низьке підхоплення;
Підняття вантажу на висоту більше метра;
Можливість використання в режимі ручної лебідки.
Технічні характеристики:
Виробник: T-Max.
Тип: домкрат рейковий.
Механізм підйому: механічний.
Вантажопідйомність, кг: 2100.
Вантажопідйомність (режим лебідка), кг: 3175 .
Висота підхоплення, мм: 130.
Висота підйому, мм: 1070.
Висота домкрата, мм: 1200.
Вага, кг: 14.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | T-MAX |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 14 кг |
| Вид | Реечные |
| Высота домкрата | 1200 мм |
| Грузоподъемность | 2.1/3.175 т |
| Максимальная высота подъема | 1070 мм |
| Материал корпуса | Чугун |
| Минимальная высота подъема | 130 мм |
| Тип | Механические |