
4 823 ₴
Драбина шарнірна Vulkan 4х3 (7612)
Шарнірна драбина Vulkan 4х3 послужить Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних зчленувань сходи перетворюються на двосторонню драбину, поміст, сходи з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Шарнірна.
Висота сходів: 350 см.
Висота драбини: 190 см.
Висота помосту: 95 см.
Кількість секцій: 4.
Кількість ступенів: 3.
Вага: 12,6 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Vulkan 4х3.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Количество секций | 4 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.6 кг |
| Высота помоста | 95 см |
| Высота стремянки | 180 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 350 см |
| Длина в сложенном состоянии | 100 см |
| Количество ступеней | 4 x 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 350 см |
| Размер ступени | ширина - 38 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |