
2 784 ₴
Насос свердловинний Werk 4QGD1.8-50-0.5
Насос свердловинний Werk 4QGD1.8-50-0.5 призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 500Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 40 С
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу
Довжина кабелю 12 м
Надійність у роботі
Збільшена висота подачі
Характеристика:
Виробник: Werk
Вигляд насоса: свердловинний
Тип насоса: шнековий
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 500
Продуктивність, л/хв: 30
Температура рідини, що перекачується max, град: 40
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода
Висота підйому, м: 90
Тип двигуна: Електричний
Вага, кг: 10
Гарантія: 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Вид | Шнековый |
| Высота подачи | 90 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 15 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 12 м |
| Мощность, кВт | 0.5 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 30 л/мин |
| Степень защиты | ІРХ8 |
| Тип | Скважинные насосы |