
4 171 ₴
Газовий обігрівач Grunhelm GGH-15
Газовий обігрівач Grunhelm GGH-15 - чудовий вибір, якщо Вам потрібно швидко та якісно обігріти складське приміщення або великий гараж, при цьому зберігши чистоту повітря. Адже цей обігрівач спалює майже 100% палива і при цьому не залишає жодного запаху. Газова гармата має дуже високу продуктивність (приблизно до 100%) і великий запас потужності та надійності, а тому її активно використовують у сільському господарстві, будівництві, на СТО, а також маляри, штукатури, техніки. Газовий обігрівач Grunhelm GGH-15 має у своєму активі автоматичний газовий пальник, п'єзоелектричний підпал, захисний термостат для уникнення перегріву.
Особливості:
Технічні характеристики:
Теплова потужність: 15 кВт / 12900 ккал/год
Потік повітря: 300 м3/ч
Теплова ефективність: 98%
Температура повітря на виході: 61-134 °C
Тип двигуна: Електричний
Потужність: 15000 Вт
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Кількість фаз: Одна
Тип палива: Пропан/бутан
Витрата палива: 1,11 кг/год
Система підпалу: П'єзо
Термостат: Є
Управління від термостату: Ні
Тип управління: Ручний
Тип нагріву: Прямий
Виробник: Grunhelm
Модель: GGH-15
Габарити:
• Довжина: 510 мм
• Ширина: 240 мм
• Висота: 380 мм
Вага: 4,9 кг
Клас інструменту: Професійний
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.9 кг |
| Габариты (ВхШхГ) | 510*240*380 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество режимов обогрева | 1 |
| Макс. температура нагрева обогревателя, °С | 61-134 |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность, Вт | 15000 |
| Напряжение, В | 220 |
| Производительность,м³/ч | 300 |
| Расход топлива | 1.11 кг/ч |
| Система питания | Однофазные |
| Система поджига | Пъезо |
| Способ нагрева | Прямой |
| Тепловая мощность, Вт | 15000 |
| Тип теплоносителя | Газовые |
| Управление | Механическое |