



3 037 ₴
Інтелектуальний пуско-зарядний пристрій Amio DBC-75A (02400)
Пуско-зарядний пристрій Amio DBC-75A є незамінним атрибутом для кожного автомобіліста. Даний інструмент дозволить швидко зарядити автомобільний акумулятор ємністю від 8 до 180 А*год, тобто досить великий діапазон. Варто відзначити, що даний апарат також є пусковим, що дозволяє запускати автомобіль навіть у найсильніший холод. Оснащується модель Amio DBC-75A цифровим дисплеєм, на якому відображається вся інформація про процес з акумулятором. Компактні розміри і невелика вага дозволяють легко зберігати і транспортувати прилад на автомобілі. Має апарат захист від перевантаження і перегріву, що в свою чергу продовжує термін експлуатації інструменту. Ця модель поставляється з усіма необхідними кабелями для повноцінної роботи з акумуляторами.
Особливості:
Функція запуску та заряду акумулятора;
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Цифровий дисплей.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12/24 В.
Споживана потужність: 220 Вт.
Зарядний струм: 12 А.
Ємність акумуляторів: 8-180 А*год.
Максимальний пусковий струм: 75 А.
Вага: 8,4 кг.
Гарантія - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMiO |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 180 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 75 |
| Максимальный ток зарядки, А | 12 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 8 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 220 |