




4 700 ₴
Пила дискова Зеніт Профі ЗПЦ-235/2300 (850983)
Пила дискова Зеніт Профі ЗПЦ-235/2300 – одна з найбільш популярних моделей серед дискових пил, застосовувана в столярному виробництві. Міцна конструкція, твердосплавний пильний диск, велика глибина різу і потужний двигун роблять цю модель відмінним інструментом для виконання найскладніших завдань.
Особливості:
Можливість стаціонарної установки;
Широка опорна платформа;
Можливість підключення пилососа;
Просте регулювання глибини і нахилу різу.
Комплектація:
Пила дискова Зеніт Профі ЗПЦ-235/2300;
Пильний диск;
Струбцина защимна (2шт.);
Набір кріплень;
Адаптер для пилососа;
Паралельна направляюча.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 2300 Вт.
Кількість обертів: 5800 об/хв.
Діаметр пиляльного диска: 235 мм
Максимальна глибина пропилу: 85 мм.
Вага - 7,7 кг
Гарантія – 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.7 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина пропила под углом 45º | 60 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 85 мм |
| Диаметр диска, мм | 235 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотная | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2300 |
| Размер посадочного места | 30 мм |
| Частота холостого хода | 5800 об/мин |